Náhradní plnění

Poskytujeme náhradní plnění

Firma Czech textile production s.r.o. Bahno-Příkopy 1285, 73801 Frýdek-Místek, IČO: 09233466, DIČ: CZ09233466

byla dne 25.10.2021 uznána za zaměstnavatele, který zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením z celkového počtu svých zaměstnanců a se kterými Úřad práce uzavřel písemnou dohodu o jejich uznání za zaměstnavatele na chráněném trhu práce.

Zaměstnavatel, který má účinnou dohodu o uznání na chráněném trhu práce, je oprávněn poskytovat tzv. náhradní plnění v rámci plnění povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Náhradní plnění je ze zákona (§81 o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.) jednou z možností splnění povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Povinnost splnit povinný podíl OZP se týká všech zaměstnavatelů s více než 25 zaměstnanci.

 

Náhradní plnění poskytujeme zdarma, bez ohledu na výši objednávky. Pokud máte o náhradní plnění zájem, je třeba nám tento požadavek připsat k objednávce. Pod odkazem níže si můžete rychle ověřit všechny náležitosti a zjistit jakou výši náhradního plnění vám můžeme ještě poskytnout.

https://www.uradprace.cz/web/cz/seznam-dodavatelu-nahradniho-plneni#/nahradni-plneni-detail/122011

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení